Yelp Online  Sushi Class + Meal Kit for 2 People

Yelp Online Sushi Class + Meal Kit for 2 People

Regular price
$30.00
Sale price
$30.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

We'll be sending out more info soon, but our online video sushi make-along will be held on Wednesday, May 13th.  If you plan on joining us you will need to purchase and watch our sushi class tutorial.  Use the payment options here to pay for 2 or 4 people and we'll send you the online class and on Tuesday May 12th, we'll offer pick up for our sushi making meal kits. 

There's also an option to purchase the class w/o the meal kit in case you already have sushi supplies or want to purchase your own.